Ślusarz przemysłowy (k/m) – Niemcy

Cena : Proszę o kontakt

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipsk (Saksonia, Niemcy)

Zakres obowiązków:

• Naprawy i konserwacja maszyn produkcyjnych

• Montaż maszyn lub wykończenie pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

• Doświadczenia w montażu maszyn i obróbce metali

• Zainteresowań technicznych i zdolności manualnych

• Rzetelności, zaangażowania

• Dyspozycyjności

• Prawa jazdy kat. B

• Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Na co możesz liczyć z naszej strony:

• Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie

• Wynagrodzenie od 13 € brutto/h w zależności od doświadczenia

• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

• Komfortowe zakwaterowanie blisko zakładu pracy (odpłatne 170 € miesięcznie)

Concept Plus Sp. z o. o.

Biuro Lublin

ul. 3 Maja 7/ Lok.1

20-078 Lublin

+48 81 440 0971

kp@cp-personal.com